Aktuāli

Uzmanību! Šī mājas lapa vairs nav aktuāla! Lūdzu pāriet uz aktuālo mājas lapu www.akvilon.eu

Mūsu darbi

Uzmanību! Šajā lapā sniegtā informācija un cenrāži uz doto brīdi ir novecojuši. Šī ir arhīva lapa, un tā vairs netiek atjaunināta. Lūdzu, apmeklējiet mūsu pašreiz aktuālo tīmekļa vietni: www.akvilon.eu

Dūmvadi

Ražošanas uzņēmums SIA "Akvilon" ražo viensienu un izolētos dūmvadus no nerūsējošā tērauda ar CE sertifikātu. Uzņēmuma ražoti dūmvadi piemēroti apkurei, kamīniem, pirtīm, rūpniecībai, dīzeļa ģeneratoriem. Piedāvājam augstas kvalitātes dūmvadu sistēmas elementus par labām cenām.

Viensienu dūmvadus izgatavojam no nerūsējošā tērauda (nerūsējošā tērauda loksne EN 1.4404/EN 1.4301). Pieejamie diametri no 60mm līdz 800mm.

Izgatavojam ne tikai viensienu apaļus, bet arī viensienu elips veida dūmvadus ar šķērsgriezuma izmēriem 110x200mm 110X240mm, kas palīdz maksimāli lietderīgi izmantot esošo kieģeļu taisnstūru dūmkanālu.

Izolētie dūmvadi no nerūsējošā tērauda sastāv no iekšējās dūmejas (nerūsējošā tērauda loksne EN 1.4404/EN 1.4301) ar 50mm biezu izolāciju (bazalta akmens vate 1000°C) un nesošā ārējā apvalka no nerūsējošā tērauda ( EN 1.4301), cinkota vai krāsota materiāla. Pieejamas krāsas var apskatīt šeit.

Liela dūmvadu savienošanas elementu izvēle palīdz montēt jebkura sarežģītības sistēmas, operatīvi risināt problēmas ar kondensāta izvadi un dūmvada tīrīšanu.

 

Dublutsienu izolēto dūmvadu cenas un detaļu elektroniskais katalogs šeit

Viensienu dūmvadu cenas un elektroniskais katalogs šeit

Vairāk bildes mūsu foto albumā >>>

Viensienu dūmvadi (čaula, ieliktnis)

Apļveida dūmvadi

pdfCenas. Viensienu apaļie un elipsveida dūmvadi

Cenas un elektroniskais katalogs šeit

Lai aizsargātu ķieģeļa skursteni no dūmgāžu un kondensāta kaitīgās iedarbības, ķieģeļa kanālā ievieto viensienu dūmvadu (dūmvada čaula no nerūsējošā tērauda).

Metālisko dūmeju apļveida forma nodrošina labāku vilkmi, kondensātu veidošanās robeža tērauda dūmvados tiek pārsniegta dažu minūšu laikā, tādēļ kodīgo vielu kaitīga iedarbība uz dūmvada iekšējām sienām ir īslaicīga; dūmejas nav pakļautas sabrukšanai no iekšpuses, jo neuzsūc sadegšanas gala produktus.

Viensienu dūmvadu sistēmas elementi ir pieejami no 60 līdz 1250mm gari, ar diametru no 80 līdz 800mm.

Čaulas diametrs nedrīkst būt mazāks par apkures ierīču izejošo diametru.

Kā kurināmo var izmantot gāzi, malku, skaidu plātnes.

Viensienu dūmvadus nedrīkst uzstādīt ēkas ārpusē. Tas veicina paaugstinātu kondensāta veidošanos, kas negatīvi ietekmē katla darbību un dūmvada lietošanas ilgumu.

Aizliegts uzstādīt viensienu dūmvadus koka ēkās, ja tie tiek izvadīti caur slēgtām koka telpām.

Viensienu dūmvadus aizsargā ar ķieģeļu kārtu (izņemot laukumu līdz katla pievadam)

Pasūtot dūmvada komplektu jums noteikti jāzin:
1. Katla izvada diametrs
2. Dūmkanāla izmērs
3. Skursteņa augstums

Par jums ieinteresējošo informāciju esam gatavi atbildēt pa tālr. 26543180 ; tālr./fakss 27290344 , e-mail: akvilon@akvilon.lv vai izmantojot šo formu

 

Elipsveida dūmvadi

pdfCenas. Viensienu apaļie un elipsveida dūmvadi

Cenas un elektroniskais katalogs šeit

Ja ķieģeļa skurstenim dūmkanāls ir taisnstūris, piemēram, 130x250mm, bet apkures katla vai kamīna izmērs no Ø150 līdz Ø200mm, lai nepasliktinātos apkures katla darbība ( viensienu dūmvada ( čaulas ) diametrs nedrīkst būt mazāks par apkures katla izvada izejošo diametru), nepieciešams ievietot elipsveida (ovālu dūmvadu).

Piedāvājam elips veida dūmvadus ar šķērsgriezuma izmēriem 110x200mm 110x240mm.
Pēc klienta pasūtījuma varam izgatavot elipsveida dūmvadu komplektu ar nestandarta izmēriem.

Pasūtot dūmvada komplektu jums noteikti jāzin:
1. Katla izvada diametrs
2. Dūmkanāla izmērs
3. Skursteņa augstums

Par jums ieinteresējošo informāciju esam gatavi atbildēt pa tālr. 26543180 ; tālr./faksu 67290344 , e-mail: akvilon@akvilon.lv vai izmantojot šo formu

elipsveida_fotoelipsveida_truba

Izolētie dūmvadi

pdfCenas. Izolētie dūmvadi

Cenas un detaļu elektroniskais katalogs šeit

Moduļveida montējamie izolētie dūmvadi no nerūsējošā tērauda sastāv no iekšējās dūmejas (nerūsējošā tērauda loksne EN 1.4404/EN 1.4301) ar 50mm biezu izolāciju (bazalta akmens vate 1000°C) un nesoša ārējā apvalka no nerūsējošā tērauda, cinkota skārda vai PE (krāsota skārda).

Dūmvadi sertificēti un atbilst harmonizēto standartu LVS EN-1856-1 un EN-1856-2 prasībām. Kopš 2010. gada 15. maija uzņēmums Akvilon ir tiesīgs marķēt savu produkciju (dūmvadus no nerūs. tērauda) ar CE zīmi, tas nozīmē, ka produkcija atbilst augstākai Eiropas kvalitātei, kas mums kā ražotājam, ļauj piedāvāt augstas kvalitātes produkciju gan Latvijas tirgū, gan eksportēt uz citām ES dalībvalstīm.

Dūmvadu ekspluatācijas izturība ir pārbaudīta ar vairāk nekā 15 gadus ilgu pieredzi darba tirgū.

Visi izolētie dūmvadi tiek izgatavoti pēc pasūtījuma, ņemot vēra konkrēta objekta īpatnības.

Izgatavošanas termiņš 2-5 dienas.

Pasūtot dūmvada komplektu jums jāzin:
1. Katla izvada diametrs
2. Izolēta dūmvada augstums
3. Jumta slīpums (ja dūmvads ies cauri jumtam)
4. Stiprinājuma garums (attālums no sienas līdz dūmvada ārsienai)
5. Mājas sienas biezums (ja dūmvads ies cauri sienai)

Par jums ieinteresējošo informāciju esam gatavi atbildēt tālr./faksu 67290344 , e-mail: info@akvilon.lv vai izmantojot šo formu

Kamīniem, pirtskrāsniņām, pirtīm

Dūmvadu sistēmās, kas paredzētas kamīna un pirts krāsniņu dūmgāžu izvadei, temperatūra darbošanās režīmā ir lielāka nekā apkures katliem. Tādas dūmvadu sistēmas mazāk kondensējas, nav obligāti ierīkot tīrīšanas lūku un kondensāta izvadu. Dūmvadu sistēma pieslēdzas pie kamīna pa taisni uz augšu, tādēļ dūmvadu sistēma aizņem maz vietas un ir viszemākās izmaksas.

Apkures katliem

Dūmvadiem, kas izmantoti apkurei, obligāti jābūt izolētiem, jāparedz tīrāmo lūku un kondensātu izvadu, jo mūsdienu automatizētie apkures katli darbojas pārejas režīmā (palaišana – siltumnesēja sildīšana līdz vajadzīgai temperatūrai; uzturēšana – padeve siltumnesēja temperatūras samazināšanai), kas izsauc spēcīgu kondensātu. Var paredzēt dūmvadu tīrīšanu no sāna - izmantojot izolētu tīrāmo lūku, vai no apakšas - izmantojot izolēto kondensāta izvadu.

Liela diametra (rūpnieciskie) izolētie dūmvadi

 

SIA Akvilon ražo liela diametra dūmvadus, kas paredzēti jaudīgu katlu telpu izbūvei, rūpnīcu tehnoloģiskajām vajadzībām.

Šiem dūmvadiem piemīt augstas mehāniskas un korozijas izturības īpašības.
dumvadsdumvads4zagatovka

Dūmvadi dīzeļģeneratoriem

 

Uzņēmums SIA Akvilon ražo dūmvadus dīzeļģeneratoriem, speciāli izstrādāta dūmvadu savienojumu un izplūdes sistēma spēj izturēt lielu dūmgāžu spiedienu.

Šiem dūmvadiem piemīt augstas mehāniskas un korozijas izturības īpašības.

dumvads_dizelgeneratoram1dumvads_dizelgeneratoram2 dumvads_dizelgeneratoram2 dumvads_dizelgeneratoram2

Dūmvadu montāža

Mēs ražojam kvalitatīvus dūmvadus, kurus var uzstādīt pašiem spēkiem, normāls 'mājas meistars' bez īpašam problēmam tiks galā ar šādu uzdevumu. Tomēr mēs ieteicam izmantot mūsu servisu - profesionāli uzstādītāji, kuri jau ir uzstādījuši simtiem dūmvadu komplektus nodrošinās ātru un ļoti kvalitātīvu montāžu. Veicma montāžu visa valsts teritorijā un ārpus tās.

Dūmvadu komplekta vidējās izmaksas uz montāžu sastāda (Rīgā, Rīgas rajonā) EUR 100 – 200. Cenā ietilpst: uzmērīšana, konsultācija, montāža. Cenā neietilpst: transports, mehānismi, montāžas materiāli. Mēs braucam un uzstādam visā Latvijas teritorijā.

Mūsu komanda pie darba: